آزمایش ادرار از راه دور

آزمایش خون از راه دور
سپتامبر 11, 2022
تشخیص بیماری از روی صدا
سپتامبر 11, 2022
در پاسخ به این سوال که آیا مانند آزمایش خون ،از راه دور، آیا آزمایش ادرار هم از راه دور امکان پذیر است؟ پاسخ این سوال بله است به این ترتیب که وقتی پزشک برای شما آزمایش ادرار می نویسد، برای اینکه متوجه شود که ادرار شما چه وضعیتی دارد، آیا آلودگی میکروبی وجود دارد؟ آیا در ادرار شما پروتئین وجود دارد ؟آیا pH آن تغییر پیدا کرده است؟ آیا عوامل بیماری زا را می تواند آنجا پیدا کند؟ آیا گلبول های سفید در ادرار شما دیده می شود ؟آیا فاکتورهای دیگر ادرار شما در حالت نرمال تغییر پیدا کرده است؟ و حتی انجام کشت ادرار برای اینکه، آیا در ادرار شما عامل میکروبی وجود دارد؟ که در عرض ۲۴ تا ۴۸ ساعت رشد کند و پزشک متوجه شود که چه اقدام درمانی برای برطرف شدن این عفونت باید انجام بدهد.
با استفاده از تکنولوژی تشخیص و درمان از راه دور دیگر نیاز نیست مدت طولانی برای کشت ادرار صبر کنیم ، با استفاده از این تکنولوژی تمام آن آیتم هایی که در یک کشت ادرار معمولی صورت می گیرد و حتی فراتر از آن و تمام آزمایش هایی که در یک تحلیل یا آنالیز ادراری صورت می گیرد توسط این تکنولوژی انجام پذیر است، به این ترتیب یک گام فراتر در علم پزشکی برداشته شده است برای اینکه به پزشکی ایده آل نزدیک شویم.
بنابراین تمام اقدامات تشخیصی و درمانی در این تکنولوژی صورت میگیرد، یعنی تکنولوژی تشخیص و درمان از راه دور را میتوانیم خاطره‌ای از آینده در نظر بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *