parallax background

درباره ما

چرا ما را انتخاب نمایید

V بروز بیماری های مسری و مرگبار همچون کرونا، روی همه جنبه های زندگی تاثیر عمیقی گذاشته است و غیر از تهدید جدی سلامتی، استفاده از خدمات پزشکی و ارتباط با پزشکان را دشوار ساخته و نگرانی ها را افزایش داده است. همچون شرایط سخت پیشین زندگی بشر بر روی این کره خاکی، بازهم پیروزی از آن انسان است و این بار پدیده تشخیص و درمان از راه دور، امنیت، آسایش و آرامش را به زندگی ما بازگردانده است.
اولین قدم موثر در برطرف کردن مشکلات پزشکی دنیا تشخیص درست و دقیق بیماری با استفاده از امکانات پیشرفته پزشکی است. تاکنون برای انجام معاینات و تشخیص های پزشکی به حضور فیزیکی بیمار نیاز بوده است و در شرایط خاص نتیجه آزمایشات صورت گرفته برای تشخیص نهایی به مراکز دیگر پزشکی ارسال می شود تا آن ها تحلیل وتشخیص خود را ارائه دهند. وقتی دچار مشکلی میشویم جهت تشخیص یا باید به نزد پزشکی برویم و یا پزشک به بالین ما بیاید و این درحالی است که در شرایط فعلی همه گیری جهانی کرونا، هم بیماران و هم کادر پزشکی به دلیل نگرانی از سرایت این بیماری از مواجهه شدن با یکدیگر خودداری می کنند و در چنین شرایط دشواری است که فناوری تشخیص و درمان از راه دور، راهکار مناسبی برای این نیاز ضروری حال حاضر است

و این امکان را ایجاد می کند که با بالاترین دقت ممکن و با حذف هزینه رفت و آمد و سایر هزینه های سرسام آور اقدامات تشخیصی، بدون حضور در مطب بتوانیم از مزایای این فناوری استفاده کنیم و به عبارت دیگر در امنیت کامل بهداشتی و روانی بصورت شبانه روزی، همراهی پزشک خود را داشته باشیم.
گام بعد از تشخیص بیماری، انجام اقدامات درمانی مناسب است تا در کوتاهترین زمان ممکن، درد و رنج بیماران خاتمه یابد.
بجز هزینه های درمان دارویی، کمیاب و گاهی نایاب بودن داروها دو مشکل اساسی علم پزشکی است که خصوصاً در شرایط سخت کنونی شانس درمان بیماری را به شدت کاهش داده است و درست در همین شرایط ناگوار، تشخیص و درمان از راه دور توانسته است به بهترین شیوه ممکن این مشکل را از میان بردارد.
بدین ترتیب، دیگر نگران تشخیص مشکلات جسمی و روحی روانی خود نباشید و چنانچه دلواپس راهکار درمانی مناسب برای مشکل خود هستید با استفاده از این تکنولوژی مدرن در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین عارضه، درمانی همه جانبه و ریشه ای را تجربه کنید.

همکاری با پزشکان، مراکز تشخیصی و درمانی تکمیلی


همکاران ما

تیم اینفورمیتون با همکاری فرهیختگان و نخبگان پزشکی سراسر دنیا، توانسته است نیازهای تشخیصی و درمانی از راه دور را ارائه نماید.دکتر درچین

حسین نیاسری

دکتر سعید نرگسی

دکتر مژده جلالی