داروی دیجیتال

تشخیص بیماری از روی صدا
سپتامبر 11, 2022
روانشناسی دیجیتال
سپتامبر 11, 2022
به طور معمول وقتی صحبت از دارو می شود به یاد داروهای شیمیایی می‌افتیم که از داروخانه ها تهیه می کنیم، به شکل های مختلفی این داروها تهیه می شوند. یا به شکل قرص است یا کپسول یا به شکل شربت خوراکی است و یا انواع تزریقی مثل آمپول هایی که تولید شدند و یا سرم و همینطور می تواند به شکل موضعی مورد استفاده قرار گیرد مثل پمادها یا کرم هایی که خاصیت دارویی دارند و مورد استفاده قرار می‌گیرند، برای استفاده از این داروها لازم است که حتماً به پزشک مراجعه کرده باشید نسخه ای برای شما در نظر گرفته شده باشد ،طبق این نسخه مشخص شده است که این دارو به چه شکلی تهیه شده است ؟به چه صورت برای شما مناسب است؟ با چه فاصله زمانی باید استفاده کنید؟ و طول مدت درمان شما چقدر است؟
این در دنیای پزشکی به عنوان تنها راهکار موجود برای درمان دارویی است اما بهتر است بدانید که در دنیا علاوه بر درمان های دارویی ،درمان‌های غیردارویی هم متداول است به این معنی که با استفاده از اطلاعات دارویی یا اطلاعات درمانی داروهای مختلف ، چه گیاهی چه شیمیایی می توانند داروهای دیجیتال تهیه کنند. داروهای دیجیتال در واقع به جای اینکه حاوی ملکول های شیمیایی درمانگر باشند حاوی اطلاعات درمانگر هستند ،وقتی که شما به این سیستم ها مراجعه می کنید که در آن از درمان‌های غیردارویی استفاده می شود بعد از اینکه پزشک اقدامات تشخیصی را انجام داد برای شما داروی دیجیتال در نظر می‌گیرد، یعنی اطلاعات دارویی را که برای شما مناسب است، این ها را تشخیص می دهد و بعد در قالب یه فایل دیجیتال آن را در اختیار شما قرار می دهد.
در حال حاضر آنچه که در تکنولوژی تشخیص و درمان از راه دور صورت می گیرد به همین کیفیت است ، یعنی اینکه بعد از اینکه شما مراجعه کردید و اقدامات تشخیصی صورت گرفت در نهایت پزشک با در نظر گرفتن اطلاعات درمانی مناسب شما، یک فایل دیجیتال آماده می کند که با ارسال آن فایل دیجیتال به شما ،شما می توانید آن را توسط پروب دیجیتال تبدیل به داروی مصرفی خود کنید و با مصرف آن وضعیت بهبودی را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *